Dažytų plaukų šampūnas SanoTint

16,94 €

Dažytų plaukų šampūnas SanoTint, 200ml

Smulkiau

Užsisakykite telefonu
8 655 59992
Turite klausimų? Skambinkite! (nuo 8:00 iki 17:00)

Kokybės garantija
Prekėms suteikiama 14d. grąžinimo garantija*

Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

Apie prekę

Naujas SanoTint šampūnas dažytiems ir išblukintiems plaukams ypač tinka dėl to, kad jis ne tik atkuria dažais ir šviesikliais pažeistų plaukų struktūrą, bet ir padeda išlaikyti dažytų plaukų spalvą – kiekvieną kartą, ištrinkus galvą šiuo šampūnu, paryškėja plaukų atspalvis. Šampūnas aktyvina galvos odos kraujotaką, stangrina plaukus, jie tampa blizgantys ir purūs, maloniai kvepia avietėmis. 

Svarbiausi komponentai: sorų ekstraktas, bambukų ekstraktas, vitaminas E ir gumiarabiko lipų dariniai. 
Sorų ekstrakte daug vitaminų ir aminorūgščių, (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si). Ypač svarbi odai ir plaukams yra silicio rūgštis – ji atkuria plaukų struktūrą ir stiprina juos. Šių dviejų svarbių komponentų junginys ženkliai gerina odos ir plaukų būklę, šalina jų sausumą, atkuria pakenktą odos struktūrą, apsaugo plaukus nuo slinkimo.

Sudėtis: Sorų ekstraktas, bambukų ekstraktas, vitaminas E, kokamidpropilobetainas,  kokamidas DEA, vanduo, stiren/akrilatsopolimeras, natrio sulfato lauretas, natrio ir magnio chloridai, propilenglikolis, gumiarabiko lipų dariniai, kvapiosios medžiagos, kokogliukozidas, gliceriloleatas, šlapalas, magnio nitratas, metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas.

Pagaminta Italijoje

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Dažytų plaukų šampūnas SanoTint

Dažytų plaukų šampūnas SanoTint

Dažytų plaukų šampūnas SanoTint, 200ml

Parašyti atsiliepimą