Himalajų druska su žolelėmis

3,18 €

Himalajų druska su žolelėmis Natur Hurtig, 180g

Smulkiau

Užsisakykite telefonu
8 655 59992
Turite klausimų? Skambinkite! (nuo 8:00 iki 17:00)

Kokybės garantija
Prekėms suteikiama 14d. grąžinimo garantija*

Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

Apie prekę

Puikaus skonio mišinys su rinktinėmis, ekologiškuose ūkiuose užaugintomis žolelėmis ir natūralia Himalajų druska.

Himalajų druska susidarė prieš 500 milijonų metų išdžiūvus senosioms jūroms ir glūdi žemėje 300-600 m. gylyje, apsaugota nuo aplinkos poveikio.

Tai yra visiškai natūrali, neapdorota ir chemiškai nevalyta druska. Joje yra ir kitų elementų, ne tik natrio chloridas, jodas ir vanduo, kaip dažniausiai įprastinėse stalo druskose.

Sudėtis: natūrali nerafinuota druska (80%), ekologiškos žolelės (krapai, mairūnai, gelsvės, dašiai, šalavijai, svogūnų laiškai, petražolės, čiobreliai, bazilikai, salierai, salierų lapai).

Natūrali druska geriausiai atskleidžia savo savybes ir geriausiai pasisavinama mūsų organizmo, kai vartojama ištirpinta vandenyje. Tam ruošiamas prisotintas druskos tirpalas (tirpalas, kuriame daugiau druskos nebetirpsta) – 27 g druskos (kupinas valgomasis šaukštas) 100 ml vandens. Šio tirpalo 1 arbatinis šaukštelis vartojamas stiklinei vandens.

„Natur Hurtig“ druska yra iš vienos seniausių druskos kasyklų Himalajų papėdėje, kurioje jau 2000 metų druska tradiciniu būdu kasama, rankiniu būdu rūšiuojama, plaunama, džiovinama saulėje ir sumalama. Kasant druska nesprogdinama. 
Atsakingos institucijos tikrina druskos kokybę Vokietijoje, kur šio prekinio ženklo Himalajų druska pripažinta tinkama prekiauti ekologiško maisto parduotuvėse. „Natur Hurtig“ kasyklose nėra vaikų darbo. „Natur Hurtig“ priklauso „Salt Health International“ organizacijai, kuri rūpinasi kasyklų darbuotojų šeimų gerove.

Natūrali druska lengvai pritraukia vandenį, todėl laikyti ją reikia sausoje vietoje.

Pakistane išgautas, Vokietijoje supakuotas produktas.

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Himalajų druska su žolelėmis

Himalajų druska su žolelėmis

Himalajų druska su žolelėmis Natur Hurtig, 180g

Parašyti atsiliepimą