Geriamas Luvos molis milteliais

15,99 €

Geriamas Luvos molis Heilerde magenfein milteliais, 380g

Smulkiau

Užsisakykite telefonu
8 655 59992
Turite klausimų? Skambinkite! (nuo 8:00 iki 17:00)

Kokybės garantija
Prekėms suteikiama 14d. grąžinimo garantija*

Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

Apie prekę

Lioso molio milteliai vidiniam vartojimui. Pagalbinė priemonė skrandžiui bei žarnynui.

Sudėtis: Natūralus molis.

Dozavimas ir naudojimas: Suaugusieji turi gerti du kartus per dieną po 1-2 matavimo šaukštelius  Adolf Justs Luvos® Heilerde magenfein miltelių skrandžiui ir žarnynui; esant didesniems negalavimams tokią pačią dozę išgerti trečią kartą. Miltelius reikia išmaišyti pusėje stiklinės vandens, mineralinio vandens arba arbatos ir išgerti nedideliais gurkšneliais. Gerti reikėtų ryte ant tuščio skrandžio ir vakare - prieš einant miegoti. Esant reikalui papildomai galima išgerti pusvalandį prieš arba po valgio. Vartoti reikėtų reguliariai 3-6 savaites. Vartojant ilgesnį laiką prie preparato nepriprantama ir jo poveikis nesumažėja. Esant normaliai inkstų funkcijai nėra jokio pavojaus dėl ilgalaikio gydymosi šiuo preparatu.

Sąveika su kitais vaistais: Adolf Justs Luvos® Heilerde magenfein miltelius skrandžiui ir žarnynui reikia gerti 1-2 val. prieš arba po kitų vaistų vartojimo.

Kontraindikacijos: Adolf Justs Luvos® Heilerde magenfein miltelių skrandžiui ir žarnynui negalima vartoti, jei anksčiau jautriai reagavote į lioso preparatus. Adolf Justs Luvos® Heilerde magenfein miltelių skrandžiui ir žarnynui negalima vartoti esant rimtiems inkstų funkcijos sutrikimams. Iki šiol nebuvo jokių rizikos požymių naudojant nėštumo, žindymo metu ir vaikams iki 12 metų. Pasikonsultuokite su savo gydytoju ar vaistininku. Nevartokite ūmaus viduriavimo metu, kai yra temperatūros ir kraujingų priemaišų.

Atsargumo priemonės ir įspėjimai: Svarbu, kad negalavimų priežastimis nebūtų kitos ligos. Gydant viduriavimą, ypač paauglių ir vyresnio amžiaus žmonių, svarbu atkreipti dėmesį į skysčių ir elektrolitų kompensavimą kaip pagrindinę terapinę priemonę. Jei viduriuojant yra kraujingų priemaišų arba pakyla temperatūra ir sutrinka kraujotaka, būtina apsilankyti pas gydytoją.

Netinkamas naudojimas ir perdozavimas: paprastai nereikalingos jokios skubios priemonės, tačiau informuokite savo gydytoją.

Produktą laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti sausoje vietoje, saugoti nuo išorinių kvapų!

Luvos molis (dar vadinamas gydomąja žeme) jau daugiau kaip 100 metų įvairiapusiškai naudojamas liaudies medicinoje.

Vartojant maisto papildus svarbi subalansuota mityba.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės

Nevartojamas kaip maisto pakaitalas.

Pagaminta Vokietijoje

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Geriamas Luvos molis milteliais

Geriamas Luvos molis milteliais

Geriamas Luvos molis Heilerde magenfein milteliais, 380g

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: