Ginkgo Biloba - ginkmedžio ekstraktas

16,99 €

Ginkgo Biloba - yra skirtas atminties, dėmesio susilpnėjimo ir nuovargio vyresniame amžiuje simptomams, pasireiškusiems dėl organinės smegenų ligos, mažinti.

Smulkiau

Užsisakykite telefonu
8 655 59992
Turite klausimų? Skambinkite! (nuo 8:00 iki 17:00)

Kokybės garantija
Prekėms suteikiama 14d. grąžinimo garantija*

Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

Apie prekę

Neatsitiktinai Ginko bilobą vadina medžiu, “prailginančiu gyvenimą”, ištvermės ir ilgaamžiškumo simboliu. Jo sudėtyje yra kompleksas naudingų medžiagų, teigiamai veikiančių sutrikus smegenų kraujotakai, svaigstant galvai, sutrikus atminčiai bei širdies ritmui, sergant išemine liga. Tai vienintelis mokslui žinomas augalas, turintis specifinių medžiagų ginkgolidų ir bilobalidų. Dar yra flavoninių glikozidų ir mineralų.
Gudobelė rūpestingai saugo širdį. Jos lapuose ir žieduose buvo rasta pačių įvairiausių medžiagų: flavonoidų, sacharidųs (sorbito, fruktozės), mineralų, eterinių aliejų, triterpeno rūgščių, vitaminų A, C, P , kurie aktyviai dalyvauja žmogaus organizmo fiziologinių procesų reguliavime.
Ginkgo biloba padeda smegenų ir širdies ląstelėms apsirūpinti deguonimi ir maistingosiomis medžiagomis, slopina emocinę įtampą, stimuliuoja ne tik pagyvenusių, bet ir jaunų žmonių, turinčių didelius protinius krūvius, atmintį, padeda koncentruoti dėmesį.
Ginkgolidai ir bilobalidai gerina kraujagyslių sienelių elastingumą, plečia kraujagysles, slopina uždegimą, užkerta kelią trombocitų agregacijai ir krešulių susidarymui, gerina kraujotaką.
Flavoniniai glikozidai užtikrina antioksidacinį veikimą: trukdo lipidų peroksidinei oksidacijai, neleidžia laisviesiems radikalams griauti ląstelių membranas, stiprina kraujagyslių sienelių elastingumą ir tvirtumą, mažina kapiliarų pralaidumą. Sugebėdami stabdyti cholesterino plokštelių susidarymą ir gerinti metabolizmą smegenų ląstelėse, užkerta kelią Alcheimerio ligos vystymuisi.
Gudobelė turtinga flavonoidų, rūgščių, eterinių aliejų, kalio, magnio, kalcio, geležies. Jie blokuoja trombocitų aktyvumą, mažina krešulių susidarymą ir gerina kraujo reologines savybes, veikia kaip antioksidantai, saugo miokardo ląsteles nuo išeminio pakenkimo. Pakankamas kalio ir magnio kiekis gerina kraujotaką širdies kraujagyslėse ir palaiko tinkamą širdies raumens tonusą, stiprina jos ištvermę ir darbingumą.
Ginkgo bilobos ir gudobelės kompleksas:
•gerina galvos smegenų ir širdies kraujotaką;
•užkerta kelią krešulių susidarymui ir trombocitų agregacijai;
•stiprina dėmesio koncentraciją, mažina nuovargį, nervingumą, kelia darbingumą;
• saugo kraujagysles ir širdies raumenį nuo išemijos.

Sudėtis: dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktas 60mg., vienapiestės gudobelės uogų ekstraktas 20mg.

Vartojant maisto papildą svarbi subalansuota mityba.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.

Nevartojamas kaip maisto pakaitalas.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje (ne daugiau kaip +25°C).

Pagaminta JAV

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Ginkgo Biloba - ginkmedžio ekstraktas

Ginkgo Biloba - ginkmedžio ekstraktas

Ginkgo Biloba - yra skirtas atminties, dėmesio susilpnėjimo ir nuovargio vyresniame amžiuje simptomams, pasireiškusiems dėl organinės smegenų ligos, mažinti.

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: