"Iron" Geležis

Išpardavimas! Iron

13,20 €

10,53 € per 1

Maisto papildas Iron (geležis), 100tab.

Smulkiau

Užsisakykite telefonu
8 655 59992
Turite klausimų? Skambinkite! (nuo 8:00 iki 17:00)

Kokybės garantija
Prekėms suteikiama 14d. grąžinimo garantija*

Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

Apie prekę

Produkto „Geležis“ sudėtyje yra labai svarbus elementas, kuris stabdo anemijos vystymąsi, aktyvina gyvybines galias ir didina darbingumą. Organinė geležis įsisavinama kur kas geriau ir lengviau. Ji nesukelia šalutinės reakcijos, būdingos neorganinėms geležies druskoms: dispepsinių reiškinių, skrandžio ir žarnyno gleivinės sudirginimo, metalo skonio burnoje, dantų emalio patamsėjimo.
Dalyvauja kraujodaros ir audinių kvėpavimo procesuose. Geležis įsisavinama žarnyne, vėliau prasiskverbia į kraujagysles, kur ją suriša specialus transportinis baltymas transferinas. Transferino dėka ląstelės ir audiniai prisotinami geležimi.
Geležies yra fermentų citrochomų sudėtyje, kurie dalyvauja audinių kvėpavimo procesuose (perneša deguonį iš plaučių į visas organizmo ląsteles) ir ATP sintezėje, fermentų reakcijose, cholesterolio metabolizme. Geležis kaupiasi blužnyje, kepenyse, kaulų smegenyse. Organizmas ją panaudoja iškilus būtinybei stabdyti dėl geležies stokos besivystančią anemiją. Mažakraujystės simptomai: bendras raumenų silpnumas, skonio ir uoslės pažeidimas, nagų ir plaukų lūžinėjimas.
Stiprina imunitetą. Adekvatus geležies kiekis organizme skatina visavertį imuninės sistemos funkcionavimą. Geležis įeina į sudėtį fermentų, kurie slopina patogeninių mikroorganizmų veiklą, pasižymi detoksikuojančiomis ir priešbakterinėmis savybėmis. Ji užtikrina apsauginių baltymų – lizocimo ir interferono - sintezę.
Gerina odos, nagų, plaukų būklę. Geležis skatina fermentų-antioksidantų, slopinančių oksidacijos procesus ląstelėse, gamybą, dalyvauja epitelinių audinių regeneracijoje, mažina nagų lūžinėjimą, gerina plaukų struktūrą ir pigmentaciją.
Geležies trūkumas sukelia rimtus organizmo veiklos sutrikimus: gali išsivystyti mažakraujystė, nusilpti imunitetas, didėja rizika susirgti infekcinėmis ligomis, nuolatos jaučiamas nuovargis.
Produktas „Geležis“ vartojamas:
• anemijos profilaktikai;
• audinių kvėpavimo ir metabolizmo procesų reguliavimui;
• imuniteto funkcijų atstatymui ląsteliniame lygmenyje;
• odos ligų profilaktikai;
• odos, nagų, plaukų būklės gerinimui.

Sudėtis: geležis (aminochelatas), kalcio fosfatas; pagalbinės medžiagos.

Vartojimas: po 1 tabletę kasdien, geriausia valgio metu.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Nevartoti, jei yra pažeista pakuotė.

Kontraindikacijos: nenustatyta.

Pagaminta JAV

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

"Iron" Geležis

"Iron" Geležis

Maisto papildas Iron (geležis), 100tab.

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: