Liapko vidpadžiai Šimtamyliai 5,0 Ag

49,20 €

Liapko aplikatoriai vidpadžiai Šimtamyliai 5.0 Ag

Smulkiau

Užsisakykite telefonu
8 655 59992
Turite klausimų? Skambinkite! (nuo 8:00 iki 17:00)

Kokybės garantija
Prekėms suteikiama 14d. grąžinimo garantija*

Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

Apie prekę

Specialiai parinktas ribojančių volelių aukštis dozuoja ir koreguoja adatų spaudimą į refleksogenines padų sritis, taip pėdų oda apsaugoma nuo pažeidimų. Stimuliuoja natūralius organizmo sugebėjimus išsigydyti ir puoselėtis, atstato ir normalizuoja visų organų ir kūno gyvybinių sistemų veiklą, pabudina mūsų vidinį gydytoją, suteikia natūralius vaikščiojimo ar bėgimo basute pojūčius, įveikia hipodinamiją ir jos pasekmes.

Tai sveikatingumo sistema, tinkanti kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir svorio! Ant šių vidpadžių galima stovėti, o įdėjus į kojinę (27-29 dydžio) ar į avalynę - vaikščioti, arba sėdint ridinėti grindimis daiktus, pvz. stiklinį butelį, akmenukus.

Terapinio seanso trukmė (t. y. aplikatoriaus poveikio pėdoms laikas) lemia poveikį: stimuliuojantis (tonizuojantis) poveikis - 5-7 minutes aktyviai judant (vaikščiojant), stovint ant vidpadžių arba intensyviai ridenant grindimis daiktus. raminamasis poveikis - 15-30 minučių ir ilgiau - atsisėdus ant kėdės, pėdas padėti ant vidpadžių ir retsykiais pajudinti. Tą patį galima daryti atsigulus ir įrėmus pėdas į kojūgalyje atremtus vidpadžius.


Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Liapko vidpadžiai Šimtamyliai 5,0 Ag

Liapko vidpadžiai Šimtamyliai 5,0 Ag

Liapko aplikatoriai vidpadžiai Šimtamyliai 5.0 Ag

Parašyti atsiliepimą

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: