Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus

21,19 €

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus, 10 ml

 

Smulkiau

Užsisakykite telefonu
8 655 59992
Turite klausimų? Skambinkite! (nuo 8:00 iki 17:00)

Kokybės garantija
Prekėms suteikiama 14d. grąžinimo garantija*

Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!

Apie prekę

Kvapiųjų kanangų (ylang-ylang) aromatas nuo seno buvo laikomas meilės ir jausmingumo (erotikos) aliejus. Kvapioji kananga auga tropiniuose Azijos regionuose, Filipinuose ir Indonezijoje. Aliejus yra gaminamas Madagaskare ir Komorų salose. Indonezijoje malonaus kvapo kanangų vainikais dar ir dabar puošiami jaunavedžiai, aromatingais dūmais smilkomos jų buveinės, kad apsaugotų nuo barnių ir nesantaikos. Polinezijos moterims kvapioji kananga atstoja kvepalus. Malajų salyno Molukų salų gyventojai tepalais su šio augalo aliejumi gydosi nuo maliarijos ir odos infekcinių ligų. Viktorijos epochoje šis aliejus įėjo į balzamą plaukų augimui skatinti. Galima sakyti, kad nenusakomas, malonus ir jausmus žadinantis kvapiųjų kanangų aliejaus aromatas visiškai atitinka jo polinezietišką „Gėlių gėlės“ pavadinimą. 

Eterinis kvapiųjų kanangų aliejus priklauso aliejų-afrodiziakų grupei. Aliejaus veikimą sąlygoja jo sudėtyje esančios šios veikliosios medžiagos: geraniolas, nerolas, terpineolas, limonenas, linaliacetatas, ilangolas, linalolas ir eugenolas. Aliejaus kvapas saldus ir kartu aštrus, primenantis jazminų ir gardenijų aromatą. 

Kvapiųjų kanangų aliejus – universali odos priežiūros priemonė, veiksmingai padedanti riebiai ir sausai odai. Palankiai veikia dirglią ir pažeistą odą, šalina aknę (spuogus). Padeda nuo vabzdžių įgėlimų. Šis aliejus švelniai dezinfekuoja ir tonizuoja, maitina odos ląsteles. Jis tinka ir plaukų, ypač silpnų ir pažeistų, priežiūrai. Tai viena iš intymiosios kosmetikos priemonių.
Kaip afrodiziakas pasižymi stimuliuojančiu erotiniu poveikiu, stiprina lytinį potraukį. Kvapiųjų kanangų aliejaus aromatas gerina nuotaiką ir padeda atverti slapčiausius jausmus. Tai vienas iš pačių erotiškiausių ir romantiškiausių aliejų. Padeda esant frigidiškumui ir impotencijai. Vidurinės natos aliejus. „Malonumų“ aliejus. 

Aliejaus energija pritraukia meilę ir pasaulio teigiamą energiją, didina energinį apvalkalą, atkuria jo simetriškumą, padeda tobulinti viršutinius energinius centrus (čakras). Senovėje kvapiųjų kanangų esencija buvo naudojama ritualiniams smilkymams.

Dėmesio! Labai sodrus kvapiųjų kanangų aliejaus aromatas gali sukelti galvos skausmą ir/ar svaigimą. Naudokite tik minimalias dozes.

Naudojimo būdai:
• Garintuvas: 2 lašai 5 kv. m patalpos ploto.
• Aromatinė vonia: 4-7 lašai į emulgatorių-tirpiklį (druska, cukrus, medus).
• Masažas: 5-7 lašai į 15 ml masažinio aliejaus.
• Kremų, kaukių, tonikų, gelių įsodrinimas: 5 lašai į 5 g pagrindo.
• Aromato medalionas: 2-3 lašai 

Sudėtis: Kvapiųjų kanangų 100% eterinis aliejus. 

 

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus, 10 ml

 

Parašyti atsiliepimą