Biofarma

Geriausiai parduodamos

Naujienlaiškiai

Prekes pristatome naudodamiesi kurjerių tarnybų, paštomatų bei Lietuvos pašto paslaugomis. Jei prekės laikinai neturėtume sandėlyje, susisieksime su Jumis ir suderinsime užsakymo vykdymo laiką.

Labai prašome nurodyti teisingą telefono numerį, kad būtų galima operatyviai susiekti su Jumis iškilus klausimams dėl prekių ar pristatymo.

Lietuvoje prekės pristatomos per 4-7 darbo dienas po apmokėjimo gavimo.

Norintiems mokėti grynaisiais pristatymo metu: Užsiregistravus, atlikus ir patvirtinus užsakymą, pasirinkite mokėjimo būdą. Paslaugos kaina siunčiant kurjeriu Lt, paslaugos kaina siunčiant Lietuvos pašto pagalba +3,00 Eur. 

PASTABA: pasirinkus pristatymo būdą Lietuvos paštu + grynieji pinigai, už produktus reikia mokėti artimiausiame pašto skyriuje, siuntų į namus nepristato. Laukite pranešimo į savo pašto dėžutę.

Kurjerių tarnybos pristatomų siuntų kainos

Kai užsakytų prekių bendras svoris iki 5 kg - pristatymo kaina 3,45 Eur, jeigu pasirinksite mokėjimą už prekes pristačius prekę – pristatymo kaina 4,90 Eur.

Kai užsakytų prekių bendras svoris daugiau kaip 5 kg - pristatymo kaina 4,32 Eur, jeigu pasirinksite mokėjimą už prekes pristačius prekę – pristatymo kaina 5,76 Eur.

Prekės pristatomos nurodytu adresu darbo valandomis. Kurjeris su Jumis susisieks ir suderins pristatymo laiką.  

Lietuvos paštu pristatomų siuntų kainos

Kai užsakytų prekių bendras svoris iki 0,5 kg - pristatymo kaina 2,00 Eur, jeigu pasirinksite mokėjimą už prekes pristačius jas į Lietuvos paštą – pristatymo kaina 4,74 Eur.

Kai užsakytų prekių bendras svoris nuo 0,501 iki 2 kg - pristatymo kaina 2,87 Eur, jeigu pasirinksite mokėjimą už prekes pristačius jas į Lietuvos paštą – pristatymo kaina 5,87 Eur.

Siunčiama registruota pirmenybine siunta, prekės pristatomos į Jums priskirtą pašto skyrių.

Paštomatų kainos

Siunčiant paštomatu pristatymo kaina yra 3,00 Eur. Paštomatų vietas ir adresus galite rasti čia: https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai/vietos

Prekes pristatome visoje Europoje, tačiau taikomas papildomas mokestis, dėl kainos teirautis el. paštu info.abrita@gmail.com

Grąžinimas

El. parduotuvėje įsigytas prekes galite mums grąžinti per 14 darbo dienų nuo jų pristatymo dienos, jei jų neatidarėte, nenaudojote, nepažeidėte gamintojo pakuotės ar kitaip nesumažinote prekių vertės, priešingu atveju grąžinti pinigų ar apkeisti prekės negalėsime.

Pinigus už nesugadintas ir nepanaudotas prekes Jums grąžinsime per 10 darbo dienų nuo grąžinamų prekių atgavimo. 

 


Biofarma

Geriausiai parduodamos

Naujienlaiškiai